design by
Partnerzy Day Spa
dołącz do nas
SALON
Copyright © 2012 Day Spa.   15- 668 Białystok Bacieczki 202A, tel.: (085) 654 62 61
Piękno jest w Tobie, pozwól nam je wydobyć..
Serdecznie zapraszamy do naszego ośrodka o charakterze Day-spa.

Nasza oferta skierowana jest do osób marzących o chwili relaksu,zapomnienia o ciągłym pośpiechu i codziennych klopotach .Od rana pobudzamy zmysły częstując świeżą kawą i aromatyczną herbatą,tworząc  i inspirując się pięknem.Doradzamy i spełniamy życzenia.

Posiadamy 7 gabinetów,każde pomieszczenie zostało stworzone zmyślą o sciśle określonej pielęgnacji.Gabinety przeznaczone do egzotycznych masaży bambusem lub gorącymi kamieniami, zabiegi i rytuałów pielegnacyjnych na twarz ,ciało i podstawowych usług kosmetycznych. Oddzielne pokoje na poszczególne zabiegi zapewniaja subtelną intymność,relaks i odpreżenie.

Zorganizuj u nas" babski lub panieński wieczór " połączony z pielęgnacją.Mamy do dyspozycji kosmetyczki i masażystki.Gabinet pracuje na kosmetykach DR.Renaud i Collin .Każda linia jest opracowana na bazie naturalnych składników pozyskiwanych z serca natury.
Salon istnieje od 1993 roku ,założycielką firmy jest Małgorzata Bartoszewicz, skąd nazwa salonu. Nasz personel ma długotrwałe doświadczenie. . Przede wszystkim stawiamy na profesjonalizm.
Mamy dla Państwa do zaoferowania szereg usług i zabiegów. Od prostego podcięcia włosów po skomplikowane usługi kosmetyczne oraz usługi spa.

Systematycznie uczestniczymy w szkoleniach sezonowych organizowanych przez najbardziej renomowane akademie: loreal , Toni & Guy ,Joico a zwłaszcza outeliev kolekcji koloryzacji i strzyżeń.
Posiadamy długoletnie doświadczanie, o czym świadczą wyróżnienia i dyplomy ukończenia szkoleń w dziedzinie fryzjerstwa. Stanowi to gwarancje jakości oferowanych usług.
Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby klientek - tylko wtedy możemy polecić jej usługę lub kosmetyk z której będzie naprawdę zadowolona.

Salon używa kosmetyków renomowaych firm takich jak Loreal , Joico, Paul  Mitchell, Collin,DR.Renaud  wszystko po to aby zapewnić jakość wszystkich usług. Wszystkie produkty do pielęgnacji włosów i urody dostępne są w naszym salonie.

Karty płatnicze: TAK

SALON BARTOSZEWICZ
salon
salon1
salon2
ISTARTIOFERTAISALONIFRYZJERIKOSMETYKAISPAIWYDARZENIAIPROMOCJEIKONTAKT