fbpx
KOSMETYKA
Kosmetyka
Zabiegi podstawowe
Regulacja brwi woskiem / pęsetą: 20 zł
Henna brwi / rzęs: 20 zł
Henna pudrowa: 70 zł
Henna brwi + regulacja woskiem / pęsetą: 30 zł
Henna rzęs + brwi + regulacja woskiem / pęsetą: 40zł
Laminacja rzęs: 150 zł (henna, lifting, botox + laminacja rzęs)
Depilacja
Depilacja ciała
Łydki - 60 zł
Uda - 60 zł
Całe nogi - 100 zł
Bikini płytkie - 60 zł
Bikini głębokie - 100 zł
Ręce połowa - 40 zł
Ręce całe - 60 zł
Pachy - 30 zł
Plecy - 80 zł
Tors - 60 zł
Depilacja twarzy
Wąsik - 10 zł
Broda - 15 zł
Broda + szyja - 20 zł
Twarz - 40 zł
Przekłuwanie uszu
Przekłucie uszu: 70 zł
Przekłuwanie uszu metodą BLOMDAHL: 110 zł
Dwie dziurki - jedno przekłucie
Pierwsze przekłucie uszu to ważne wydarzenie i dla dzieci, i dla rodziców. Jednak bez względu na to, z jaką wprawą przeprowadzasz zabieg, zawsze istnieje ryzyko, że dziecko zrezygnuje z przekłucia drugiego ucha. Mamy rozwiązanie - stosując Blomdahl Medical Ear Piercing możesz przekłuć obydwoje uszu równocześnie.
Dla dzieci - tylko co najlepsze
Nigdy nie narażaj dzieci na działanie wyrobów zawierających nikiel. Plastik medyczny firmy Blomdahl to jedyny materiał na świecie, stosowany do przekłuwania uszu, który nie zawiera niklu. Dlatego rekomendujemy go dzieciom i dorosłym jako produkt całkowicie bezpieczny dla skóry.
Zabiegi laserem
Laserowa redukcja przebarwień: 69 - 150 zł
Usuwanie przebarwień odbywa się przy użyciu lasera IPL. Skóra naświetlana jest wiązką światła. Melanina - barwnik odpowiadający za powstawanie przebarwień - pochłania energię powstałą w trakcie naświetlania.
Precyzyjnie wyodrębnione melanocyty odpowiedzialne za nadprodukcję melaniny zostają zniszczone. Zabieg nie powoduje długotrwałych uszkodzeń otaczającej tkanki. Bezpośrednio po zabiegu można powrócić do normalnego trybu życia. Zabieg jest bezpieczny, a poziom odczuwania bólu w czasie zabiegu jest zminimalizowany lub całkowicie wyeliminowany dzięki chłodzącej końcówce urządzenia.
W przeciągu kilku dni po zabiegu przebarwienia powinny ściemnieć.
W ciągu kolejnych dni następuje stopniowe złuszczanie się skóry w miejscu dokonania zabiegu. U niektórych pacjentów może wystąpić zaczerwienienie, obrzęk, zasinienie skóry lub strupki. Zależy to od ilości, wielkości i głębokości usuwanych przebarwień.
Niepożądane skutki powinny ustąpić po kilku dniach od zabiegu (choć w niektórych przypadkach mogą utrzymywać się nawet przez dwa tygodnie). Dla osiągnięcia spodziewanego efektu powinna zostać wykonana seria 3-5 zabiegów na przestrzeni kilku miesięcy.
Zamykanie naczynek krwionośnych: 69 - 150 zł
Powstawanie rozszerzonych naczynek krwionośnych może być efektem m.in. predyspozycji genetycznych, nieodpowiedniej pielęgnacji czy wpływu czynników zewnętrznych.
W pierwszej kolejności pojawia się charakterystyczne zaczerwienienie, czyli tzw. rumień. Następnie rumień chwilowo ustępuje, by w rezultacie utrwalić się i pozostać na stałe. Kruche ścianki naczyń nie wytrzymują ciśnienia krwi, rozszerzają się i powstaje widoczna przez naskórek siateczka pajączków o barwie od jasno czerwonej po ciemno fioletową - są to tzw. teleangiektazję. Pojawiają się one na twarzy, szyi, dekolcie i nogach.
Do usunięcia takich zmian doskonale nadaje się technika IPL. W trakcie trwania zabiegu wiązka światła kierowana jest na zmienioną tkankę. Energia świetlna emitowana przez urządzenie jest pochłaniana przez hemoglobinę, następnie zamieniana jest w ciepło, co prowadzi do koagulacji krwi i zniszczenia ściany naczynia, które w dalszej kolejności jest wchłaniane przez organizm lub odpada w postaci strupka. W celu zamknięcia popękanych naczyń krwionośnych, potrzeba z reguły kilka zabiegów wykonywanych w ciągu kilku miesięcy. Liczba zabiegów uzależniona jest od ilości, średnicy i koloru naczyń krwionośnych oraz głębokości ich położenia.
Przedłużanie i zgęszczenie rzęs
Metoda: Uzupełnienie do 3 tygodni:
1:1 - 130 zł 110 zł
2:1 - 150 zł 130 zł
3:1- 160 zł 140 zł
4-6:1- 180 zł 150 zł
Mega volume - 200 zł 170 zł
Fale
radiowe
Twarz: 180 zł
Twarz, szyja i dekolt: 250 zł
Opis zabiegu
Fale o częstotliwościach radiowych docierają do głębszych warstw skóry i działają na włókna kolagenu wywołując w nich efekt termiczny, natomiast warstwy powierzchowne pozostają niezmienione na skutek zastosowanego chłodzenia.
Lokalne, kontrolowane przegrzanie tkanek sprzyja redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej, oraz przyczynia się do ujędrnienia skóry i poprawy jej elastyczności, a w konsekwencji spłycenie zmarszczek i podniesienie owalu twarzy.
Główne efekty biologiczne działania fal radiowych na skórę to:
- denaturacja włókien kolagenu (jednorazowo od 5 do 30%) z natychmiastowym ich obkurczeniem;
- stymulacja aktywności fibroblastów do syntezy nowego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego ze wzrostem tzw. gęstości skórnej;
- rozszerzenie naczyń oraz wzrost transportu tlenu oraz substancji odżywczych do tkanek;
- wzrost metabolizmu tkankowego;
Fotoodmładzanie
Twarz: 180 zł
Twarz, szyja i dekolt: 250 zł
Dłonie: 100 zł
Opis zabiegu
Jest to zabieg wykorzystujący dobroczynne właściwości światła pulsacyjnego (IPL) oraz fal radiowych (RF) w walce z oznakami starzenia się skóry takimi jak: rozszerzone naczynia krwionośne, rumień, przebarwienia, drobne zmarszczki mimiczne.
W czasie zabiegu światło o odpowiedniej długości fali przenika do skóry właściwej. Tam energia świetlna zostaje zmieniona w energię termiczną, która podgrzewa stare włókna kolagenowe, co prowadzi do ich obkurczenia oraz częściowego zniszczenia.
Proces ten pobudza produkcję nowego kolagenu. Drobne zmarszczki ulegają wygładzeniu, rozszerzone pory zwężają się, a skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna. Dzięki końcówce chłodzącej urządzenia, zabieg jest komfortowy dla pacjenta, a zarazem efektywny.
Depilacja laserowa
CENNIK
Nogi - 220 zł
Pachy - 150 zł
Bikini - 150 zł
Ręce - 160 zł
Tors - 220 zł
Plecy - 220 zł
Usuwanie zbędnego owłosienia
Depilacja laserowa (epilacja) służy usunięciu owłosienia. Metoda ta polega na uszkodzeniu macierzy włosa poprzez światło lasera, które jest absorbowane przez melaninę znajdującą się w mieszku włosa będącego w fazie wzrostu.
Przeprowadzona przez wykwalifikowane osoby, z zastosowaniem odpowiedniego lasera, fotoepilacja daje oczekiwane efekty. Laser Multi Light Plus (IPL + RF) usuwa niechciane włosy bezinwazyjnie, nie uszkadzając przy tym skóry.
Pierwszy zabieg poprzedzony jest oceną stanu skóry przez doświadczonego kosmetologa. Przeprowadza on wywiad, ocenia stan i typ skóry oraz rodzaj włosa - od tych czynników uzależnione jest prawidłowe dobranie parametrów lasera. Podczas jednego zabiegu możemy usunąć 15-30% owłosienia.
Przy pierwszym zabiegu zostaje usunięte około 30% włosów po serii zabiegów około 80%-90%. Pozostały procent to włosy jaśniejsze, delikatniejsze, niewidoczne.
Efekty zabiegów oraz ich ilość uzależnione są od wielu czynników m.in. rodzaju włosa, fototypu skóry, wieku, strefy ciała, predyspozycji genetycznych, płci oraz profilu hormonalnego klienta.
Zabiegi na twarz
Mikrodermabrazja - 100zł
Mikrodermabrazja ma za zadanie złuszczyć martwy naskórek specjalną głowicą, która jest pokryta kryształkami diamentów, następnie pompa zasysająca wciąga martwy, zrogowaciały naskórek.
Podczas zabiegu kontrolowana jest intensywność złuszczania warstwa po warstwie, co sprawia, że zabieg jest bezpieczny, dobierany do każdego klienta indywidualnie. Po serii zabiegów rezultaty są spektakularne.
Zabieg może być stosowany na twarz, szyję, dekolt oraz na całe ciało.
Mikrodermabrazja + maska kremowa / algowa: 140 / 150 zł
Mikrodermabrazja + ampułka + sonoforeza + maska kremowa / algowa: 160 / 180 zł
Oczyszczanie wodorowe: Pakiety
Pakiet podstawowy:
Hydro peeling + maska kremowa/algowa - 130/150 zł

Pakiet srebrny:
Hydro peeling + kwasy + Wit.C + galwanizacja + maska - 250 zł

Pakiet złoty: (5 w 1)
Kawitacja/infuzja tlenowa + hydro peeling + kwasy + Wit.C + maska - 300 zł

Pakiet Platinium: (6 w 1)
Kawitacja + hydro peeling + infuzja tlenowa + kwasy + Wit. C + maska algowa - 350 zł
Zabieg oczyszczania wodorowego polega na wprowadzaniu w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru, które oczyszczają komórki skóry. Wodór wprowadzany jest za pomocą strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem. Dzięki niewielkim rozmiarom pierwiastka i małej masie, wodór może zostać wprowadzony do głębokich warstw. Po dotarciu tam, eliminuje wolne rodniki, które są jedną z głównych przyczyn starzenia się skóry.
Peeling kawitacyjny - 60 zł
Peeling kawitacyjny jest rodzajem zabiegu oczyszczającego przy zastosowaniu ultradźwiękowych wibracji o wysokiej częstotliwości.
Z naszego organizmu przez skórę za pomocą specjalnego urządzenia usunięte zostają szkodliwe substancje takie jak toksyny oraz obumarły naskórek, przy jednoczesnym dotlenieniu i nawilżeniu skóry.
Zabieg pozwala osiągnąć efekt odmłodzenia, dzięki pobudzeniu do działania włókien kolagenowych. Cera staje się wygładzona i nabiera zdrowego wyglądu.
Peeling kawitacyjny + maska algowa: 100 zł
Peeling kawitacyjny + ampułka + sonforeza + maska kremowa / algowa: 130 / 150 zł
Oxybrazja - 160zł + 80 zł dekolt (całość 240 zł )
Oxybrazja-nie powoduje podrażnienia skóry, mogą ją wykonywać osoby z cerą naczyniową, wrażliwą, skłonną do rumienia oraz trądzikową.
Zabieg jest przyjemny, bezbolesny, daje uczucie relaksu. Poprawia samopoczucie, dzięki intensywnemu dotlenieniu skóry. Wykonywany jest na mokro co daje skórze uczucie chłodu i odprężenia. Bardzo skutecznie usuwa zanieczyszczenia, zaskórniki i zwęża pory.
Skóra po zabiegu jest dotleniona, nawilżona, świeżai zrewitalizowana.
Oxybracja może byc stosowana jako zabieg koktailowy czyli wykonywany przed ważnym wydażeniem w naszym życu, w celu poprawy wyglądu skóry.
Oczyszczanie manualne: 140 zł
Eksfoliacja kwasami 30 - 40 % - 130 zł
Eksfoliacja kwasami, prościej złuszczanie naskórka, czyli peeling - polega na usunięciu martwych komórek warstwy naskórka.
W gabinecie kosmetycznym zabieg odbywa się w sposób kontrolowany, przy pomocy kwasów dwóch kategorii: AHA oraz AHB. Rodzaj kwasów, które użyte zostaną podczas zabiegu, dostosowany zostanie po ocenie kondycji skóry:
Kwas glikolowy - stosowany jest do intensywnego złuszczania naskórka, pobudza produkcję kolagenu,
Kwas mlekowy - powoduje zwiększenie ilości wody w skórze, dzięki czemu staje się ona bardziej elastyczna,
Kwas salicylowy - ma działanie delikatniejsze od pozostałych, przeciwzapalne. Świetnie radzi sobie z oczyszczaniem porów oraz usuwaniem łoju. Po jego zastosowaniu zmniejsza się również możliwość pojawienia się nowych zaskórników.
Kwas migdałowy - łagodnie złuszcza skórę, odmładza i nie powoduje podrażnień. Jest znakomity dla cer z problemami,
Kwas laktobinowy - rekomendowany do eksfoliacji skóry wrażliwej i nadreaktywnej, zmniejsza zaczerwienienia, widoczność teleangiektazji, oraz łagodzi podrażnienia.
Eksfoliacja kwasami + mikrodermabrazja + ampułka + maska kremowa / algowa: 170 / 200 zł
Frozen Frappe Peel Set - 250 zł
Frozen Frappe Peel -Najsilniejsza eksfoliacja w kosmetologii estetycznej. Peeling chemiczny złożony z kwasu trójchlorooctowego i kawowego oraz nadtlenku wodoru, przeznaczony do intensywnych zabiegów eksfoliujących.
Kwas kawowy rozjaśnia koloryt skóry, zwęża ujścia gruczołów łojowych i redukuje zmarszczki.
TCA wywołuje silny efekt złuszczania naskórka oraz pobudza syntezę kolagenu. Zabieg polecany jest szczególnie dla skóry z objawami fotostarzenia lub z bliznami potrądzikowymi.
Klientka otrzymuje krem w cenie zbiegu który stosuje w domu.
Po 7 dniach stosowania powyższego kremu można wykonać zabieg eksfoliacji Frozen Frappe Peel Set.
Mezoterapia mikroigłowa
Twarz: 260 zł
Szyja: 110 zł
Dekolt: 260 zł
Opis zabiegu
Mezoterapia mikroigłowa - Zabieg polega na nakłuwaniu powierzchni skóry specjalnym cartridges’em z mikroigłami, i wprowadzeniu w głąb skóry odpowiedniej ampułki lub koktajlu dobranego do rodzaju cery.
Do zalet mezoterapii mikroigłowej zaliczyć należy poprawę wyglądu twarzy, szyi i dekoltu. Skóra staje się bardziej napięta i elastyczna, a także jest bardziej podatna na wchłanianie produktów pielęgnacyjnych.
Zmarszczki ulegają widocznemu spłyceniu, dzięki czemu twarz nabiera młodszego wyglądu .
Mezoterapia
bezigłowa
Twarz, szyja i dekolt: 200 zł
Opis zabiegu
Mezoterapia bezigłowa polega na wtłoczeniu w głąb skóry dużej ilości substancji czynnych zawartych w koktajlach witaminowych, dobranych w zależności od potrzeb.
Wykorzystuje zjawisko elektroporacji i fal ultradźwiękowych co pozwala bardzo głęboko wniknąć podanym substancjom. Efektem jest silnie nawilżona, ujędrniona, wygładzona i odżywiona skóra.
Zabieg z witaminą C - 160 zł
Zabieg ten powoduje rozjaśnienie skóry, wyrównanie jej kolorytu, walka z przebarwieniami, wzmocnienie naczynek krwionośnych, ich ochrona przed nadmiernym „pękaniem” oraz hamowanie postępujących procesów starzenia się skóry poprzez „wychwytywanie” wolnych rodników.
Endermologia Body Health na twarz: 80 zł
Masaż twarzy: 60 zł / przy zabiegu - 30 zł
Intensywny masaż twarzy, szyi i dekoltu anti age: 75 zł
Zabiegi na dłonie i stopy
Manicure klasyczny: 50 zł
Manicure Klasyczny + lakier: 60 zł
Manicure klasyczny + french: 60 zł
Manicure japoński: 55 zł
Manicure hybrydowy: 80 zł
Utwardzenie naturalnej płytki żelem lub akrylem: 100 zł
Przedłużenie żelem lub akrylem + hybryda: 130 zł
Dopełnienie żelu lub akrylu: 90 zł
Zdjęcie hybrydy + manicure: 50 zł
Zdjęcie żelu lub akrylu + manicure: 60 zł
- french + 10 zł
- baby boomer + 15 zł
- ombre + 15 zł
- inne + 5 - 20 zł
Pedicure klasyczny: 90 zł
Pedicure + lakier: 100 zł
Pedicure hybrydowy: 110 zł
Pedicure leczniczy: 120 zł
Dodatkowa maska na dłonie lub stopy: 20 zł
Parafina na dłonie lub stopy: 30 zł
Brzoskwiniowe dłonie - manicure klasyczny + peeling+ masaż + maska: 80 zł
Pedicure leczniczy: 120 zł
Dodatkowa maska na dłonie lub stopy: 20 zł
Parafina na dłonie lub stopy: 30 zł
Brzoskwiniowe dłonie - manicure klasyczny + peeling + masaż + maska: 80 zł