fbpx
SPA - ZRELAKSUJ SIĘ ...
Relaks
Masaż poprawia krążenie układu krwionośnego, usprawnia krążęnie limfatyczne, modeluje sylwetkę, poprawia kondycję skóry, redukuje rozstępy i cellulit. Ma działanie wybitnie relaksujące, łagodzące. Jest masażem redukującym tkankę tłuszczową.
Masaż gorącymi kamieniami: 1h - 130 zł
Kamienie używane do masażu są pochodzenia wulkanicznego, z racji swoich znakomitych właściwości przewodzenia wysokich i niskich temperatur, wywierają dobroczynny wpływ na cały organizm. Dlatego z tak dużym powodzeniem znalazły zastosowanie w kosmetyce i rehabilitacji. Masaż ciepłymi kamieniami wybranych miejsc ciała ma działanie witalizujące i lecznicze, doskonale likwiduje wszelkie spięcia i bóle mięśni, oddziałuje na cały organizm, stanowiąc element energizujący dla każdego rodzaju skóry.
Masaż ten łączy w sobie oddziaływania zarówno termoterapii, drenażu, akupresury i aromaterapii.
Masaż klasyczny całego ciała 1h - 110 zł
Masaż klasyczny plecy 30 min - 60 zł
Masaż czekoladą 1h - 140 zł
W masażu czekoladą mamy możliwość doznania niezwykle aromaterapeutycznych odczuć które ukoją nasze zmysły. Luksusowa maska „gorąca czekolada’’ pobudzi organizm do produkcji endorfin odpowiedzialnych za poprawę samopoczucia i relaxu, a masaż kremem z extraktem z czekolady poprawi nawilżenie i ukoi zmysły nawet najbardziej zestresowanych osób.
Zabieg przeznaczony dla mężczyzn i kobiet wymagających głębokiego relaksu i odprężenia.
Masaż relaksacyjny całego ciała - 110 zł
Masaż peelingujący 1h - 140 zł
Masaż
czerwone wino 45 min - 100 zł
czekoladowy 45 min - 100 zł
Dodatkowy masaż twarzy - 40 zł
Dodatkowy masaż twarzy + maska kremowa - 60 zł
Problemy z cellulitem i tkanką tłuszczową
Masaż bańką chińską
brzuch, uda ,pośladki - 80 zł
brzuch - 40 zł
uda + pośladki - 60 zł
seria 5 zabiegów w karnecie: seria 10 zabiegów w karnecie: 600 zł
BODY HEALTH - 120 zł
Koszt karnetu 5 zabiegów: 500 zł (100 za zabieg ),
10 zabiegów: 800 zł (80 za zabieg )
Kombinezon (body zabiegowe) - 90 zł

Każdorazowe wypożyczenie Body zabiegowego - 10 zł

Umożliwia leczenie najbardziej zaawansowanych stadiów cellulitu (2 - 3 stopień), zapobiegając pojawieniu się nowych nierówności na skórze. Powoduje drenaż limfatyczny, który eliminuje nagromadzone płyny w obszarach dotkniętych cellulitem, jak również zmniejsza obrzęki. Modeluje sylwetkę i redukuje obwód ciała.
Przy równoczesnym stosowaniu diety rezultaty mogą być jeszcze lepsze.
Zwiększa napięcie mięśni oraz poprawia krążenie krwi.
Elektrostymulacja - 90 zł
Seria 5 zabiegów karnecie: 375 zł
Seria 10 zabiegów w karnecie: 650 zł

Daje wielokrotnie większy efekt niż samodzielne ćwiczenie, przy okazji nie obciążając stawów i nie stosując wyczerpujących treningów siłowych.
Elektrostymulacja mięśni powoduje wzmocnienie i uruchomienie wielu mięśni jednocześnie, a tym samym spalanie nagromadzonej tkanki tłuszczowej.
Efektem tych działań jest widoczna utrata centymetrów w obwodach i znaczne ujędrnienie ciała.
Masaż miodem - 150 zł
Masaż miodem powoduje odżywienie skóry, jej nawilżenie a także dotlenienie.
Pobudza krążenie krwi, działa jak naturalny peeling i przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu. Miód i jego właściwości, a także modelujący masaż pomagają uporać się z cellulitem, wspomagają odchudzanie, wzmacniają system odpornościowy.
Po masażu skóra staje się gładka, aksamitna w dotyku, elastyczna i nawilżona.
Intensywny zabieg modelująco - wyszczuplający - 200 zł
Dzięki zawartości cynamonu i pieprzu Cayenne działa na zlokalizowany problem związany z nadmiarem tkanki tłuszczowej, cellulitem czy brakiem elastyczności skóry. Dodatkowo do zabiegu dodano masaż bańką chińską na preparacie wyszczuplającym.
Masaż ma na celu stymulacje lipolizy, regeneracje włókien kolagenowych i elastynowych, zmniejszenie cellulitu i intensywny relaks.
Zabiegi SPA na dłonie i stopy
Zabieg Spa na Dłonie - Brzoskwiniowe dłonie - 80 zł
Relaksujące chwile zapewniające dogłębną regenerację zmęczonej skórze dłoni. Zabieg rozpoczynamy aromaterapeutyczną kąpielą dłoni w soli brzoskwiniowej. Opracowujemy płytkę paznokciową i wycinamy skórki.
Następnie wykonujemy peeling za pomocą brzoskwiniowej galaretki peelingującej, który pobudzi ukrwienie skóry, usunie martwy naskórek, przygotowując skórę na głębsze wchłanianie maski brzoskwiniowej dającej efekt nieskazitelnie gładkiej skóry.
Masaż dłoni i przedramienia brzoskwiniowym sorbetem nawilży skórę i zrelaksuje.
Zabieg Spa na Stopy - 120 zł
Oferujemy klientom pedicure na fotelu Spa. Oznacza to, że czas zabiegu jest w pełni wykorzystywany dzięki następującym funkcjom, masaż rolkowy pleców, system, masażu wibracyjnego, hydromasaż, koloroterapia, regulacja poziomu fotela co zapewnia komfort dla klienta.
Niezwykle aromaterapeutyczne doznania kojące zmysły. Zabieg rozpoczynamy kąpielą stóp. Po opracowaniu płytki paznokciowej,wycięciu skórek i usunięciu zrogowaciałego naskórka, przechodzimy do delikatnego masażu peelingiem o działaniu nawilżającym.
Luksusowa maska na stopy która pobudzi organizm do produkcji endorfin odpowiedzialnych za poprawę samopoczucia i relaksu, a masaż poprawi nawilżenie i ukoi zmysły nawet najbardziej zestresowanych osób.
Na zakończenie malujemy paznokcie wedle życzeń klienta.