fbpx
SPA - ZRELAKSUJ SIĘ ...
Relaks
Masaż poprawia krążenie układu krwionośnego, usprawnia krążęnie limfatyczne, modeluje sylwetkę, poprawia kondycję skóry, redukuje rozstępy i cellulit. Ma działanie wybitnie relaksujące, łagodzące. Jest masażem redukującym tkankę tłuszczową.
Masaż gorącymi kamieniami: 1h - 150 zł
Kamienie używane do masażu są pochodzenia wulkanicznego, z racji swoich znakomitych właściwości przewodzenia wysokich i niskich temperatur, wywierają dobroczynny wpływ na cały organizm. Dlatego z tak dużym powodzeniem znalazły zastosowanie w kosmetyce i rehabilitacji. Masaż ciepłymi kamieniami wybranych miejsc ciała ma działanie witalizujące i lecznicze, doskonale likwiduje wszelkie spięcia i bóle mięśni, oddziałuje na cały organizm, stanowiąc element energizujący dla każdego rodzaju skóry.
Masaż ten łączy w sobie oddziaływania zarówno termoterapii, drenażu, akupresury i aromaterapii.
Masaż klasyczny całego ciała 1h - 130 zł
Masaż klasyczny plecy 30 min - 60 zł
Masaż relaksacyjny całego ciała - 130 zł
Masaż
Dodatkowy masaż twarzy - 40 zł
Dodatkowy masaż twarzy + maska kremowa - 60 zł
Problemy z cellulitem i tkanką tłuszczową
Masaż bańką chińską
plecy, ręce, brzuch, uda ,pośladki - 150 zł
brzuch, uda, pośladki - 120 zł
brzuch - 50 zł
uda + pośladki - 80 zł
seria 6 zabiegów w karnecie: 840 (140 - jeden zabieg)
seria 10 zabiegów w karnecie: 1300 zł (130 - jeden zabieg)
BODY HEALTH - 180 zł
Koszt karnetu 6 zabiegów: 900 zł (150 za zabieg ),
10 zabiegów: 1400 zł (140 za zabieg )
Kombinezon (body zabiegowe) - 100 zł

Każdorazowe wypożyczenie Body zabiegowego - 10 zł

Umożliwia leczenie najbardziej zaawansowanych stadiów cellulitu (2 - 3 stopień), zapobiegając pojawieniu się nowych nierówności na skórze. Powoduje drenaż limfatyczny, który eliminuje nagromadzone płyny w obszarach dotkniętych cellulitem, jak również zmniejsza obrzęki. Modeluje sylwetkę i redukuje obwód ciała.
Przy równoczesnym stosowaniu diety rezultaty mogą być jeszcze lepsze.
Zwiększa napięcie mięśni oraz poprawia krążenie krwi.
Zabiegi SPA na dłonie i stopy
Zabieg Spa na Dłonie - Brzoskwiniowe dłonie - 90 zł
Relaksujące chwile zapewniające dogłębną regenerację zmęczonej skórze dłoni. Zabieg rozpoczynamy aromaterapeutyczną kąpielą dłoni w soli brzoskwiniowej. Opracowujemy płytkę paznokciową i wycinamy skórki.
Następnie wykonujemy peeling za pomocą brzoskwiniowej galaretki peelingującej, który pobudzi ukrwienie skóry, usunie martwy naskórek, przygotowując skórę na głębsze wchłanianie maski brzoskwiniowej dającej efekt nieskazitelnie gładkiej skóry.
Masaż dłoni i przedramienia brzoskwiniowym sorbetem nawilży skórę i zrelaksuje.
Zabieg Spa na Stopy - 130 zł
Oferujemy klientom pedicure na fotelu Spa. Oznacza to, że czas zabiegu jest w pełni wykorzystywany dzięki następującym funkcjom, masaż rolkowy pleców, system, masażu wibracyjnego, hydromasaż, koloroterapia, regulacja poziomu fotela co zapewnia komfort dla klienta.
Niezwykle aromaterapeutyczne doznania kojące zmysły. Zabieg rozpoczynamy kąpielą stóp. Po opracowaniu płytki paznokciowej,wycięciu skórek i usunięciu zrogowaciałego naskórka, przechodzimy do delikatnego masażu peelingiem o działaniu nawilżającym.
Luksusowa maska na stopy która pobudzi organizm do produkcji endorfin odpowiedzialnych za poprawę samopoczucia i relaksu, a masaż poprawi nawilżenie i ukoi zmysły nawet najbardziej zestresowanych osób.
Na zakończenie malujemy paznokcie wedle życzeń klienta.